Apple heeft een challenge ontwikkeld met 30 creatieve activiteiten voor kinderen. Eveline, Apple Learning Specialist, is er heel enthousiast over, want juist door deze creatieve opdrachten ga je zien dat er zo veel mogelijk is met een iPad. Durf jij de challenge aan?
Apple heeft iets super tofs ontwikkeld: 30 creatieve activiteiten voor kinderen! Het principe is eigenlijk heel simpel: je kiest een opdracht uit, leest wat je moet doen en gaat aan de slag.
Je kunt er voor kiezen om iedere dag een opdracht te doen, maar je kunt er ook voor kiezen om iedere dag 1 activiteit te doen. Na 30 dagen heb je dan heel veel creativiteit met de iPad opgedaan!
Er zijn activiteiten voor 2 leeftijdsgroepen: 4-8 jaar en 8-12 jaar:
Wil je als leerkracht meer uit de iPad halen? Ga dan met de 30 creatieve activiteiten voor leerkrachten aan de slag:
Met deze opdrachten kun je ervaren wat er allemaal mogelijk is met de iPad. Als leerkracht kun je hiermee je eigen vaardigheden met de iPad vergroten. Ook geeft het je inspiratie hoe je de iPad (nog) meer in de groep kunt inzetten. Ook kinderen ontdekken op deze manier wat er allemaal mogelijk is met de iPad; ontzettend veel!
Met deze activiteiten stimuleer je enorm veel ontwikkelingsgebieden:
Eveline komt graag langs op jouw school of opvang om je meer te vertellen over de mogelijkheden met de iPad. Neem voor meer informatie contact op met Eveline via hardware@derolfgroep.nl.