KlasMastr is speciaal ontworpen voor professionals in kinderopvang en onderwijs. Eén leerportaal waar alles voor jouw professionele én persoonlijke ontwikkeling in zit, voor een leven lang. Zodat jij als gebruiker zo efficiënt mogelijk het beste uit jezelf kunt halen. In deze blog vertellen we je graag meer over de 3 nieuwste online trainingen in KlasMastr.
Wat is discipline nu eigenlijk? De enige manier om je doelen te bereiken en je dagelijkse taken te voltooien is door zelfdiscipline te beheersen. We nemen je mee verschillende aspecten van zelfdiscipline, wat slechte discipline met je doet, wat je kunt bereiken met goede discipline en hoe je zelfdiscipline ontwikkelt.
In de online cursus ‘De kracht van discipline’ leer je stap voor stap hoe je goede discipline ontwikkelt. Het is een kijk naar goede maar ook slecht vormen van discipline. Hoe kan het je helpen en wat zijn de dingen waarvoor je uit moet kijken?
Deze online training is geschikt voor iedereen die interesse heeft in discipline. Iedereen die de ins en outs wil leren ervan. Advies vooropleiding: MBO2
Heb jij ook zo’n moeite met opstaan? Of gaat de ochtend jou juist goed af? In beide gevallen is het belangrijk om een goede ochtendroutine te hebben. Een ochtendritueel zorgt er namelijk voor dat je in de stemming komt zonder de dag te haasten of je geest te vullen met nutteloze informatie. Waarschijnlijk klinkt dit heel positief, maar heb je geen idee waar je moet beginnen bij het opbouwen van zo’n routine. Deze cursus zal als gids dienen om het perfecte ochtendritueel te creëren die afgestemd is op jou als persoon.
In de online training ‘Energiek opstaan’ leer je stap voor stap hoe je een goede ochtendroutine opbouwt. Ook zal je jouw huidige routine onder de loep nemen om deze zo te verbeteren en op jouw als persoon aan te passen.
Deze online training is geschikt voor iedereen die zijn ochtendroutine wil verbeteren om zo energiek op te kunnen staan. Advies vooropleiding: MBO
Kan jij wel een helpende hand gebruiken als het gaat om de opvoeding van je kinderen? Weet je je misschien geen raad meer met je tieners of vind je het moeilijk om met overgevoelige meiden om te gaan? Hoe ga je om met problemen in het gezin? Hoe jij al deze problemen en uitdagingen aanpakt, heeft een grote invloed op de ontwikkeling van je kind. Deze grote verantwoordelijkheid kan je misschien angstig maken. Wat nou als ik iets fout doe? Wees niet bang, in deze cursus worden namelijk op een bondige manier allerlei uitdagingen besproken en hoe je hier het beste mee om kunt gaan. Zo ontwikkel je een positieve en stimulerende sfeer binnen jouw gezin.
In de online training ‘De kracht van verfijnd ouderschap’ kom je allerlei uitdagingen tegen en leer je hoe je deze moet voorkomen of oplossen. Het zal gaan over meisjes, jongens, tieners, tweelingen en gezinsproblemen.
Deze online training is geschikt voor ouders en kan ook gevolgd worden door leraren of personen die in de pedagogie werken. Advies vooropleiding: MBO2
Deze trainingen zijn alleen beschikbaar met een KlasMastr licentie. Heb je nog geen KlasMastr licentie? Neem dan contact op met de KlasMastr adviseurs.
Jeroen Rougoor – Export Manager Caribbean
Als Export Manager Caribbean is Jeroen nauw betrokken bij de onderwijsinhoudelijke ontwikkeling op de scholen in de Caribbean. Doordat hij zeer regelmatig op de Caribische eilanden aanwezig is, weet hij wat er speelt en welke vragen er zijn over het onderwijs en de ontwikkeling hiervan. Hij brengt graag een bezoek aan jouw school om in gesprek te gaan over onderwijsontwikkelingen en te kijken hoe we hier samen met ons hart voor leren stappen in kunnen nemen. Jeroen denkt mee vanuit zowel het leraren- directeur- en bestuur perspectief.